Заходи

2 - А клас. Переглянули мультфільм "Збережемо планету від сміття.".Разом з бібліотекарем сортували сміття.Склали правила, як вберегти наше село від сміття.
 



19 квітня завідуюча шкільною бібліотекою Неводнича І.П. з учнями 5 -А класу провела бібліотечну годину на тему"Правила сортування сміття".Учні із задоволенням провели гру"Як правильно сортувати сміття", намалювали малюнки про бережливе ставлення до природи.Цікаво було гортати та читати сторінки"Червоної книги України".

 

15 фактів про космос дізнались учні групи продовженого дня 
 
 
 

 
До Всесвітнього дня авіації і космонавтики учні 3-А класу разом із завідуючою бібліотеки Неводничою І.П.намалювали"Фантастичний космічний пейзаж".




2 Квітня - Міжнародний день дитячої книги


Поетичними сторінками Кобзаря






Леся Українка.Життєвий та творчий шлях.
(Інформаційна хвилинка в 10класі)






ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ



Міське методичне об'єднання шкільних бібліотекарів (НВК - 2 )


21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ




Міське методичне об'єднання шкільних бібліотекарів 














Слайд-бесіда 
"Залиш первоцвіти весні!"







Неповторний самоцвіт  нашарідна мова
Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний
Щороку 21 лютого ми відзначаємо День рідної мови. У світі налічується близько трьох тисяч мов. І серед них - ніби запашна квітка в чудовому букеті-українська мова. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнана світом. Мова - це найважливіший засіб людського спілкування і кожен народ по-своєму у ній неповторний. Український народ творив свою мову впродовж віків, заносячи до мовної скарбниці добірний нектар слова, а слово-найвірніший посланець з минулого в сьогодення і з сьогодення у прийдешнє.

                                   Міжнародний день рідної мови
Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Українська мова - одна з найдавніших мов світу. Вона налічує понад триста тисяч слів. Рідна мова - це мова віршів, пісень, казок, прислів'їв, приказок, скоромовок, легенд кожного краю. Це його багатство.
22 лютого бібліотекарі міської бібліотеки - філії № 2 Перепелятнікова О. В.,Гребенюк А., бібліотекар школи Неводнича І. П. підготували та провели в 6-А класі (кер. Полякова С. В.) усний журнал, присвячений Міжнародному дню рідної мови "Споконвіку було слово". Кожна сторінка журналу супроводжувалась демонстрацією слайдів: портретів письменників - В. Симоненка, М. Рильського, Л. Українки, Т. Шевченка, І. Франка, ілюстраціями до творів, в яких звучало значення рідної мови, слова. Учні слухали вірші, познайомились з цікавими фактами біографії Лесі Українки, якій 25 лютого День народження. Цікавою для школярів була вікторина "Продовж прислів'я", "Загадки", "Запитання - жарти".
А ще бібліотекарі презентували книжкову виставку "Слово про рідну мову". З книжками, запропонованими учням, можна познайомитись ближче в шкільній та міській бібліотеці-філії № 2, де з радістю чекають і зустрічають учнів.
Шкільний бібліотекар Неводнича І. П




"В байках і ліриці живе його душа"






КРИВАВИХ ШЛЯХІВ АПОСТОЛ
(до Дня народження Є.Маланюка)
Євген Маланюк – один з найвідоміших українських поетів ХХ ст.., а також мислитель – публіцист, мистецтвознавець, критик, культуролог, перекладач. Його довершені твори стали рідкісним прикладом цілковитої гармонії громадянсько-політичного змісту й вишуканого естетизму форми. Маланюк - автор багатьох збірок поезій, які за його життя друкували за кордоном. На літературній годині «Кривавих шляхів апостол», яка була присвячена 120-річчю з дня народження воїна - поета Євгена Маланюка, учні 8 класу познайомились з життєвим та творчим шляхом письменника.
Палка любов до рідної землі, віра повернення до рідного краю – на Кіровоградщину, на мальовничі береги річки Синюхи, надихали поета до творчості. Учні познайомились зі збірками творів «Стилет і стилос», «Земля й залізо», «Вибрані поезії», «Земна мадонна»,  «Перстень Полікрата». Учні з захопленням слухали вірші, повні світлом щирості, мудрості, пейзажно-психологічні, надзвичайно  щирі. Увазі учнів були представлені портрети письменника, збірки його творів, спогади про письменника.
Літературну годину підготували
бібліотекар школи Неводнича І. П. та
завідуюча міською бібліотекою – філією № 2 Перепелятнікова О. В.








ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ДОЛЮ




"Зимова вікторина"
Ось і настав останній місяць зими. Всі найулюбленіші свята позаду, лише найкращі спогади лишилися про них у дорослих та дітей. І щоб знову спогадами повернутися до тих чудових днів, було проведено для учнів 3-А класу "Зимову вікторину". Під час якої учні відгадували загадки, відповідали на питання, розповідали про народні традиції та звичаї зимових свят. Мали змогу переглянути невелику книжкову виставку творів на зимову тематику. Діти з цікавістю роздивлялися пейзажі, малюнки жудожників та ілюстраторів. Виховна година, яку запланувала я - завідуюча бібліотекою Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №6 пройшла швидко, та, зі слів малечі, була цікавою та пізнавальною. 
Зав.бібліотеки Неводнича І.П.







Ми – свідки історії України!
З метою гідного відзначення річниць початку доленосних для України подій «Помаранчевої революції» та «Революції мужності людей», які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави у Знам’янській ЗШ І-ІІІ ст.. № 6 було проведена низка заходів, зокрема бібліотечна виставка «Єдність народу, запорука благополуччя і добробуту держави» та  виховна година «Ми - свідки історії України!» за участі шкільного бібліотекаря Неводничої І. П. та бібліотекаря Знам’янської міської бібліотеки № 2 Перепелятнікової О. В. Вчителем історії Поляковою С. В. проведено інформаційні хвилини «Революція гідності. Як це відбувалося» та єдиний урок мужності «Україна – територія гідності і свободи».






Немає коментарів:

Дописати коментар